1. Úvod
  2. Práce s úkoly
  3. Přesun / kopírování To-Do listů

Přesun / kopírování To-Do listů

Občas se stane, že potřebuješ z jednoho projektu přesunout nebo zkopírovat jeden nebo více celých To-Do listů i se všemi úkoly a informacemi v nich. To je možné přes kontextové / trojtečkové menu na řádku názvu To-Do listu.

Přesouvání To-Do listů mezi projekty

Při přesouvání To-Do listů se přesune kompletní obsah úkolů s komentáři, soubory, podúkoly a termíny.

Přiřazení uživatelé se do projektu nepřizvou automaticky – ne vždy by muselo být žádoucí. V případě že uživatelé na projektu už jsou (nebo je přizveš později), tak přiřazené úkoly uvidí na svém Dashboardu.

Ukázka přesunutí To-Do listu z jednoho projektu do druhého. Stačí použít kontextové / trojtečkové menu u názvu To-Do listu.

Kopírování To-Do listů mezi projekty a nebo v jednom projektu

To-Do listy lze kopírovat jak v rámci jednoho projektu, tak do jiných projektů. Je to vhodné i pro použití plochého procesního řízení.

Při kopírování si můžeš vybrat, zda chceš kopírovat komentáře, soubory, dokončené úkoly a nebo zda chceš zachovat přiřazené uživatele u úkolů.

Stejně jako u přesouvání To-Do listů platí, že přiřazení uživatelé se do projektu nepřizvou automaticky – ne vždy by muselo být žádoucí. V případě že uživatelé na projektu už jsou (nebo je přizveš později), tak přiřazené úkoly uvidí na svém Dashboardu.

Ukázka kopírování To-Do listu do jiného projektu.
Poslední změna: Únor 22, 2019

Pomohla ti tato nápověda?

Související články nápovědy