1. Home
  2. Práce s úkoly
  3. Sledování dokončených úkolů

Sledování dokončených úkolů

Zajímají tě úkoly, které jsi ty, nebo tvůj tým splnil? Přehled o dokončených úkolech můžeš ve Freelu získat třemi následujícími způsoby.

Profil uživatele

První možností je kliknout na svého avatara (tvoje profilová fotka vpravo nahoře) a přejít do sekce Profil. Tady najdeš mimo jiné i sekci Tvoje dokončené úkoly, kde se můžeš podívat na seznam svých úkolů seřazených podle data splnění.

Animace zobrazení seznamu dokončených úkolů

Jestli se chceš podívat na splněné úkoly někoho jiného, přejdi do sekce Uživatelé na horní liště a klikni na konkrétního kolegu. Zobrazí se ti jeho profil včetně seznamu dokončených úkolů.

Reporty

Pokud tě zajímají počty dokončených úkolů, které jsi ty, nebo tvůj tým splnil za určité období, klikni v hlavním menu na položku Reporty a vyber Souhrny. Zobrazí se ti sloupcový graf splněných úkolů u všech projektů.

Graf dokončených úkolů

V nabídce nad grafem zvol Dokončené úkoly. Svůj výběr dál můžeš zúžit na konkrétní uživatele a vlastní nebo přizvané projekty. K dispozici máš i volbu období, za které se mají data zobrazit.

Po najetí kurzorem na sloupec v grafu se ti zobrazí konkrétní počet dokončených úkolů v daný den.

Dashboard

Poslední možností je využití Dashboardu, který slouží jako nástěnka pro souhrnné informace napříč projekty. Dostaneš se na něj odkudkoli z Freela kliknutím na ikonu domečku v levém horním rohu.

Zde si můžeš pomocí aktivního filtru v pravém sloupci vyfiltrovat úkoly, které jsi ty nebo někdo z tvých kolegů dokončil. Stačí v kolonce Stav úkolů zaškrtnout Dokončené úkoly.

Seznam dokončených úkolů na dashboardu

Filtr si můžeš také uložit a mít tak k přehledu dokončených úkolů rychlejší a snadnější přístup. Více o tom, jak si filtr uložit a které další filtry by se ti mohly hodit, najdeš tady.

Updated on 15.6.2020

Was this article helpful?

Related Articles