Úvod > Šablony

Šablony

Seznam všech šablon

Tvorba PPC kampaní (Google Ads, Sklik)

Tato šablona tě provede tvorbou PPC kampaní v systémech Google Ads a Seznam Sklik. Můžeš jí použít jako inspiraci, jaké typy kampaní je ideální tvořit. A zároveň slouží pro kontrolu, zda jsi na něco nezapomněl. Šablona je vhodná pro e-commerce projekty, ale najdou si v ní své i ostatní projekty....

SEO Analýza

SEO analýza je komplexní rozbor stránek z pohledu optimalizace pro vyhledávače. Nezapomeňte na nic podstatného díky checklistu, který vytvořil marketingový specialista a SEO konzultant Pavel Ungr.

Google Analytics

Google Analytics je šikovný nástroj plný užitečných informací o tvém webu. Tyto informace ti můžou dost pomoct při tvorbě kampaní nebo pochopení tvých zákazníků. Zkus si pomocí naší šablony od odborníka André Hellera nastavit Google Analytics tak, aby ti nástroj co nejvíce pomohl.  

SEO Analýza klíčových slov

Pavel Ungr je jeden z nejlepších SEO konzultantů u nás. Pokud chcete tedy vytvořit nebo jen zkontrolovat vaši analýzu klíčových slov, tento checklist je přesně to pravé.  

Jak na produkci podcastu

Proces tvorby podcastu zahrnuje spoustu detailů, které mají vliv na kvalitu finálního výsledku.  S detailní šablonou od Tomáše Sobela nezapomenete na vypnutí hlučné ledničky nebo výměnu vrzající židle.

Produkce Freelo podcastu

Tvorba podcastů přináší výhody jak posluchačům, tak tvůrcům. Jako tvůrci navazujete vztah s lídry v oboru a důležitými kontakty. Naše šablona vás provede přípravami od vytipování hosta, sepsání otázek, nahrávání až po postprodukci.

Inventarizace majetku a závazků

Povinnost provádět inventarizaci na doložení zůstatků jednotlivých položek účetní závěrky ukládá účetním jednotkám zákon o účetnictví. Cílem inventarizace je kontrola věcné správnosti a reálnosti ocenění majetku. S checklistem nezapomenete na nic důležitého.

Pořádání krajských voleb

Pokud pořádáte krajské volby, tento checklist od Mgr. Zdeňka Opálky, tajemníka Úřadu městské části Brno-Černovice, vám pomůže s procesem organizace – od vyhlášení voleb až k finále, včetně příslušných paragrafů.

Jak na remote svatý Valentýn

Už i randění je v dnešní době omezení kontaktů složité, ale neboj se – s naším checklistem k Valentýnu na dálku to hravě zvládneš! Poradíme ti, jak si se svou valentýnkou udělat krásný a romantický den od snídaně až po romantikou překypující večer. S naší šablonou si svatého Valentýna oba dva užijete,...
Žádost o dotaci.

Žádost o dotaci pro neziskové organizace

Jak se vypořádat s byrokracií, když jste nezisková organizace, která pro svou činnost potřebuje získat grant nebo dotaci? S šablonou, určenou zejména slovenským neziskovým organizacím, nezapomenete na nic klíčového během procesu žádosti.

Jak zabezpečit WordPress

Zabezpečení WordPressu nemusí mít tu nejvyšší prioritu, když zrovna spěcháte, abyste stihli splnění termínu. Sepsali jsme kontrolní checklist kroků, které byste měli podniknout při zabezpečení svého webu, abyste snížili riziko útoku botů. 

Jak na přípravu online webináře

V době digitalizace a přesunu z offline do online prostředí jsou webináře skvělou formou, jak zůstat ve spojení s klienty i uživateli. S checklistem od školitele Daniela Gamrota vám neuteče žádný důležitý detail a zvýší se pravděpodobnost kvalitního výsledku.

Hlavní SEO faktory současnosti (2021)

Checklist tě provede důležitými kroky, které na tvůj web nebo e-shop přivedou víc zákazníků. Jak na optimalizaci webu a dostat stránku na nejvyšší pozice ve výsledcích vyhledávání? Drž se doporučených zásad a máš vyhráno.

Manuál nástupu zaměstnance na HPP

S následujícím checklistem od Václava Jiráčka z neziskové organizace Salesiánské středisko mládeže – středisko volného času, o. p. s. proběhne začlenění nového kolegy do týmu hladce. V šabloně najdete vše, co je potřeba zajistit ještě před samotným nástupem do zaměstnání, v den nástupu nebo třeba po skončení zkušební doby. Inspirujete...

Kompletní checklist k offboardingu zaměstnance

Nastavte proces propuštění zaměstnanců tak, abyste si zachovali svou tvář, neztratili lidský přístup a splnili všechny právní povinnosti. V rámci projektu Propousteni.cz pro vás Marek Velas a Michaela Tumpachová, zakladatelka #suHR, společně připravili následující šablonu. V checklistu je obsaženo vše, co potřebujete pro přípravu offboardingu a následně i pro jeho...

Pořádání parlamentních voleb

Jestli se chystáte pořádat parlamentní volby, tak určitě mrkněte na tento checklist od Mgr. Zdeňka Opálky, tajemníka Úřadu městské části Brno-Černovice, který vám pomůže s procesem organizace – od vyhlášení voleb až k finále, včetně příslušných paragrafů.

Jak na skvělou zákaznickou péči

Zákaznická podpora je unikátním prostředkem, který pomáhá budovat vztah se zákazníky. Myslíš, že jakmile zákazník koupí tvůj produkt, máš vyhráno? Ani zdaleka. Šablona tě provede kroky, jak se o zákazníky starat, čemu se vyhnout a doporučíme ověřené nástroje.

Technický SEO audit webu

Získejte pozornost uživatelů a umístěte výše klientovu (vaši) stránku ve výsledcích vyhledávání díky šabloně k SEO auditu. Správně nastavený web je podmínkou, aby se roboti vyhledávačů dostali právě k vašemu obsahu. 

Tvorba nového webu

Martin Hakl a jeho online nástroj Solidpixels pomáhají uživatelům automatizovat tvorbu webu bez nutnosti technických znalostí. Martin pro vás také vytvořil checklist, založený na zkušenostech, díky kterému nevynecháte žádné důležité kroky při tvorbě nového webu. 

Kontrola před spuštěním e‑shopu

V průběhu spouštění e-shopu je potřeba promyslet a zkontrolovat hodně věcí. Checklist vám do budoucna ušetří spoustu práce, času a starostí.

Dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek

Dlouhodobý majetek je majetek firmy, který je používán po dobu delší jednoho roku, postupně se opotřebovává. Pro firmu má zásadní význam, jelikož významně ovlivňuje výši daní. Je důležité stanovit odpovědnou osobu za vedení účetnictví DM, provádět inventarizaci, kontrolu zařazení a další kroky. K tomu vám pomůže tento checklist.

Uživatelské testování

Uživatelské testování je jedna ze základních metod získávání zpětné vazby od uživatelů. Díky němu odhalíte způsob přemýšlení uživatelů během používání vašeho webu. Tato šablona vám pomůže projít všemi důležitými kroky. 

A/B testování webových stránek

A/B testování je základní metoda vytváření a následného vyhodnocování úspěšnosti provedených změn na webové stránce. Tento checklist vás navede na vše důležité, co byste při A/B testování neměli opomenout.

Bezpečnostní minimum: Audit běžného uživatele internetu

S tímto checklistem si otestujte, zda se v online prostředí s vaší identitou pohybujete bezpečně.

Bezpečnostní minimum: Audit pro provozovatele webu

S tímto checklistem si otestujte, zda váš web splňuje základní bezpečnostní kritéria.

Instalace WordPress magazínu

Díky tomuhle checklistu nainstalujete wordpress s těmi nejdůležitějšími pluginy a nezapomenete na žádné důležité nastavení.

SEO Audit

S tímhle seznamem zjistíte, jestli váš web splňuje hlavní požadavky na SEO (Search Engine Optimization) a má díky tomu předpoklady pro lepší výsledky hledání ve vyhledávačích.

Nastavení Google Analytics

Tenhle checklist ti poslouží k důkladné kontrole správného nastavení Google Analytics. Jako časové období doporučujeme zvolit poslední rok. Všechny kroky jsou tady podrobně rozepsané.

Analýza klíčových slov

Seznam úkolů, které povedou k vytvoření Analýzy klíčových slov přes český online nástroj Marketing Miner.

Základní technický audit webu

Webové stránky má dnes každá firma, neunikají vám však příležitosti díky nedostatečné technické kvalitě? Tahle šablona je zaměřená hlavně na obsahové weby a e-shopy. Pomůže kodérům na frontendu, webovým vývojářům i designérům projít všemi důležitými kroky.