HR

Dobrý tým je základem každé firmy. Cest jak získat kvalitní pracanty je spousta. Inspirujte se šablonami od předních českých odborníků na nábor a lidské zdroje.

Manuál nástupu zaměstnance na HPP

S následujícím checklistem od Václava Jiráčka z neziskové organizace Salesiánské středisko mládeže – středisko volného času, o. p. s. proběhne začlenění nového kolegy do týmu hladce. V šabloně najdete vše, co je potřeba zajistit ještě před samotným nástupem do zaměstnání, v den nástupu nebo třeba po skončení zkušební doby. Inspirujete...

Kompletní checklist k offboardingu zaměstnance

Nastavte proces propuštění zaměstnanců tak, abyste si zachovali svou tvář, neztratili lidský přístup a splnili všechny právní povinnosti. V rámci projektu Propousteni.cz pro vás Marek Velas a Michaela Tumpachová, zakladatelka #suHR, společně připravili následující šablonu. V checklistu je obsaženo vše, co potřebujete pro přípravu offboardingu a následně i pro jeho...

Dotazník vnímání personální politiky

Personální politika firmy vychází z hodnot a norem společnosti a je v součástí DNA každé z nich. Pokud pravidelně sbíráte zpětnou vazbu od zaměstnanců a zajímáte se o jejich názory, tato šablona dotazníku vám pomůže zjistit, jak nastavenou politiku zaměstnanci vnímají.

Dotazník pro sebehodnocení zaměstnance

Systém hodnocení obvykle ve firmách zahrnuje zhodnocení výkonnosti, motivace nebo míru znalostí. Ve firmách se hodnotí různými způsoby zákaznický servis, výsledky práce, vztahy, komunikace a další parametry.

Nábor nového člověka

Vyberte správně toho nejlepšího možného parťáka do vašeho týmu. Držte se našeho checklistu a na nic podstatného nezapomenete.

Jak na onboarding nováčka

Řada firem nemá specifikovaný postup na přijetí nového kolegy a často je průběh celkem chaotický. Nováčka hodí do vody a má si většinu věcí zjistit sám. Péče o zaměstnance se z počátku může zdát jako velká časová investice, později se vám ale mnohonásobně vrátí.

Adaptace nováčků v týmu

Začátek nového kolegy ve vaší firmě je důležitým obdobím, které není radno podcenit. S tímto checklistem bude začlenění snadné a na nic podstatného nezapomenete.

Zaučení nového kolegy do Freela

Ukázka našeho interního checklistu, který nám pomáhá začlenit nového kolegu do našeho týmu. Může vám posloužit jako inspirace.