Úvod > Šablony > Marketing

Marketing

Marketing je v dnešní době hybnou silou růstu většiny firem. Dělejte marketing správně a inspirujte se v šablonách od odborníků. Mezi související šabloby patří ty z oblasti budování značek.

Obsahový kalendář

Šablona obsahového kalendáře, která se hodí pro plánování např. sociálních sítí nebo publikování článků.

Nasdílení marketingových účtů od klienta

Máme pro tebe obsáhlý checklist, který ti pomůže nasdílet marketingové účty tvých klientů. Díky němu nezapomeneš na nic důležitého.

Kvalitní příspěvek

Aby článek plnil svůj účel, je třeba ho kvalitně zpracovat nejen po jeho obsahové stránce. Tato šablona tě provede sepsáním celého příspěvku – co všechno je potřeba zkontrolovat před jeho publikováním. Na to navazuje šablona na propagaci obsahu.

Tvorba článku na blog

Chcete, aby byl váš blog kvalitní a články stály za to? Nechcete plnit internet prázdnými texty, kterých tam už jsou spousty? Zkrátka chcete, aby návštěvníci blogu byli spokojení? Projděte si checklist od Shoptetu, díky kterému napíšete super článek nabitý hodnotnými informacemi a třeba i vtipem.

Proces reklamní kampaně

Tato šablona tě povede zpracováním reklamní kampaně tak, aby jsi nezapomněl na nic důležitého. Rozhoď sítě do všech stran a měj co největší dosah.

Vstupní dotazník pro tvorbu textů

Jsi copywriter? Tahle šablona se bude hodit především tobě. O každém budoucím projektu potřebuješ zjistit plno důležitých informací. Tady najdeš seznam okruhů otázek, na které je dobré se vždy zeptat.

Tvorba A/B newsletteru v Mailchimpu

Pokud pravidelně rozesíláš newsletter, usnadni si práci s touhle šablonou. Povede tě krok po kroku, aby jsi při jeho tvorbě nezapomněl na nic důležitého – od designu po správné nastavení.

Propagace obsahu

Pokud se aktivně nebudete starat o získávání návštěvnosti vašeho webu (obsahu), pak jste jej tvořili úplně zbytečně – nikdo tam totiž jen tak sám od sebe nepřijde. Níže najdete seznam úkolů, které vás navednou na různé způsoby, jak na web dostat pro vás relevantní publikum.