Úvod > Šablony > Projektové řízení

Projektové řízení

Projektové řízení je jednou z velmi podceňovaných dovedností. Na špatně řízený projekt se bohužel příjde až když už je pozdě. Díky těmto šablonám předejdete hlavním problémům při řízení projektů.

Porada

Ať chceme nebo ne, tak porady jsou důležitou součástí při řízení firmy a týmu. Máme pro vás jednoduchou šablonu i s pravidly, kterou můžete ihned využít při efektivním řízení interních meetingů, schůzek a setkání s týmem. Základní pravidla porady Zapojte jen vybrané pracovníky, strukturujte průběh porady a snažte se ji...

Obecná šablona úspěšného projektu

Projekt může být stavba domu, dovolená nebo svatba. S tímhle checklistem na žádný důležitý aspekt projektu nezapomenete. Projekt může být stavba domu, dovolená nebo svatba. S tímhle checklistem na žádný důležitý aspekt projektu nezapomenete.

Jak zavést ve vašem týmu práci na dálku snadno a rychle

Transformujte vaší firmu do digitální podoby. Spolupracujte s celým týmem přes internet. V šabloně jsou praktické tipy a odkazy na nástroje, které jsou vhodné pro týmovou práci na dálku. Transformujte vaší firmu do digitální podoby. Spolupracujte s celým týmem přes internet. V šabloně jsou praktické tipy a odkazy na nástroje,...

Vývoj SW

Vývoj aplikací neboli softwaru je velmi komplexní záležitostí. Tuhle šablonu můžete využít jako základní strukturu, jak jednotlivé související oblasti členit a strukturovat.

Kanban

Jednoduchý a přehledný koncept řízení projektů stylem Fronta úkolů – Rozpracované úkoly – Hotové úkoly.

Proces vývoje nové funkce SW produktu

Vývoj nových funkcí v aplikacích je komplexní záležitost. Předejděte hlavním problémům a využijte tuhle šablobu pro bezproblémový vývoj a doručení nové funce vašim zákazníkům.