Úvod > Šablony > Projektové řízení

Projektové řízení

Projektové řízení je jednou z velmi podceňovaných dovedností. Na špatně řízený projekt se bohužel většinou přijde až když už je pozdě. Díky těmto šablonám předejdete hlavním problémům při řízení projektů.

Tvorba nového procesu

S touhle šablonou bude nastavení a tvorba procesů u tebe ve firmě hračka! Provede tě jednotlivými kroky, které jsou pro úspěšné vytvoření procesu klíčové, a díky kterým na nic důležitého nezapomeneš.

Porada

Ať chceme nebo ne, tak porady jsou důležitou součástí při řízení firmy a týmu. Máme pro vás jednoduchou šablonu i s pravidly, kterou můžete ihned využít při efektivním řízení interních meetingů, schůzek a setkání s týmem. Základní pravidla porady Zapojte jen vybrané pracovníky, strukturujte průběh porady a snažte se ji...

Obecná šablona úspěšného projektu

Projekt může být stavba domu, dovolená nebo svatba. S tímhle checklistem na žádný důležitý aspekt projektu nezapomenete. Projekt může být stavba domu, dovolená nebo svatba. S tímhle checklistem na žádný důležitý aspekt projektu nezapomenete.

Jak zavést ve vašem týmu práci na dálku snadno a rychle

Transformujte vaší firmu do digitální podoby. Spolupracujte s celým týmem přes internet. V šabloně jsou praktické tipy a odkazy na nástroje, které jsou vhodné pro týmovou práci na dálku. Transformujte vaší firmu do digitální podoby. Spolupracujte s celým týmem přes internet. V šabloně jsou praktické tipy a odkazy na nástroje,...

Vývoj SW

Vývoj aplikací neboli softwaru je velmi komplexní záležitostí. Tuhle šablonu můžete využít jako základní strukturu, jak jednotlivé související oblasti členit a strukturovat.

Kanban

Jednoduchý a přehledný koncept řízení projektů stylem Fronta úkolů – Rozpracované úkoly – Hotové úkoly.

Proces vývoje nové funkce SW produktu

Vývoj nových funkcí v aplikacích je komplexní záležitost. Předejděte hlavním problémům a využijte tuhle šablobu pro bezproblémový vývoj a doručení nové funce vašim zákazníkům.