Úvod > Šablony > Různé

Různé

V této kategorii najdete celou řadu zajímavých šablon, které vám pomůžou třeba ve vašem podnikání, při cestování nebo v domácnosti.

Školení

Pravidelně připravuješ školení nebo workshop? Tenhle checklist tě provede všemi jeho fázemi. Od dohodnutí podmínek s klientem, přes technické řešení prezentace až po připomenutí získání zpětné vazby. Nic důležitého nevynecháš.

Práce vs. zdravý životní styl

Snažíš se skloubit tvou pracovní dobu se zdravým životním stylem? Tenhle užitečný checklist tě provede všemi tipy a triky, které by se ti mohli na tvé cestě ke štastnějšímu životu v kanceláři hodit. Od zapojení více pohybu během dne, přes stravovací návyky až po vybudování pohodové atmosféry na pracovišti.

Učetní kalendář pomůže hradit vše včas

Účetní kalendář pomůže mít na paměti co a kdy je potřeba odeslat finančnímu úřadu, pojišťovně, a nebo evidovat, kdy mají zaměstnanci dostat výplatu a bonusy. Díky Freelu zjednodušíte komunikaci mezi účetní, personální a vámi.

Porady a meetingy

Díky této šabloně úkolů budou vaše porady a meetingy efektivnější. Na jejich konci vznikne seznam úkolů, které by měl mít ideálně rovnou někdo přiřazené k řešení či posutí dál.

Uvedení nového produktu na trh

Tenhle checklist vám pomůže nezapomenout na nic podstatného v souvislosti s uvedením vašeho nového produktu.

Úklid kanceláře

I tak triviální činnost jako je úklid kancelářských prostor se může pokazit. Abyste nebyli zklamaní, použijte tento seznam jako „základní zadání“ pro vaší uklízečku a případně si ho rozšiřte o pro vás podstatné úkoly / body. 

Weekly review

Vyčistěte si svůj pracovní a osobní život na týdenní bázi. Uvidíte, že s tímhle checklistem získáte rovnováhu a zlepšíte svou osobní produktivitu.

Příprava perfektního školení

Kdo není připraven, je překvapen. Projděte všechny body checklistu a vaše školení bude pro všechny účastníky skvělým zážitkem.

Cestovní checklist

Připravte se dobře na svou dovolenou a nezapomeňte na nic podstatného. S tímhle cestovním seznamem vás na cestách nic podstatného nepřekvapí.